695100899, 691391823 fnklimasystem@gmail.com

KLIMA SYSTEM NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

fnklimasystem@gmail.comTel: 695100899 Tel: 691391823

Jesteśmy na rynku od 2007 roku i od tego czasu zajmujemy sie chłodnictwem mamy już na swoim koncie ponad 600 zamontowanych i serwisowanych urzadzeń chłodniczych i mrożniczych w galeriach chandlowych , marketach , sklepach , salach weselnych oraz u rolników . Nasze usługi świadczymy na terenie 100km od siedziby firmy

Jako FN Klima System zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji związanych z Chłodnictwem , poczynając od doboru , dostawy i montaż, aż do odbioru końcowego instalacji. Wykonujemy instalację w oparciu o komponenty najwyższej jakości takich firm jak , BITZER , BOCK , L’UNITE HERMETIQUE , Danfoss , KUBA , RIVACOLD , . systemy montażowe posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i objęte są długoletnim okresem gwarancji.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowane osoby Dzięki licznym szkoleniom i uzyskanym uprawnieniom posiadamy szeroką wiedzę którą wykorzystujemy przy doborze i montażu . Wieloletnie doświadczenie i współpraca z czołowymi producentami komponentów Wentylacji /Rekuperacji pozwoliły nam osiągnąć najwyższy standard obsługi.
Zapewniamy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Świadczymy usługi dla firm , rolników oraz osób prywatnych .

 

Chłodnictwo – dział techniki zajmujący się odprowadzaniem ciepła ze środowiska chłodzonego w celu uzyskania i utrzymania temperatur niższych od temperatury otoczenia.

Najważniejszym obszarem zastosowań chłodnictwa jest utrwalanie, przechowywanie i transport łatwo psujących się artykułów spożywczych. Przeciwieństwie do innych metod utrwalania technika chłodnicza pozwala zachować produkty w pierwotnym stanie świeżości, bez zmiany smaku, koloru, czy zawartości witamin.

Obniżenie temperatury produktów spowalnia tempo przemian fizycznych, biochemicznych i mikrobiologicznych. Aktywność endogennych enzymów zmniejsza się, wzrost większości bakterii i pleśni zostaje zahamowany. Następuje zmniejszone parowanie i mniejszy ubytek masy produktu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych instalacji oraz ich niezawodność.

Współpracujemy z:

FN KLIMA SYSTEM
Przemysław Błaszczyk
Pawlikowice 36
99-340 Krośniewice

Telefon

Tel: 695100899
Tel: 691391823

Godziny pracy

pn-pt: 8-18